Secure Bilgisayar ES-TAY Mühendislik Kuruluşudur.
+90 542 242 18 24
+90 216 574 06 64
PROFESYONEL KADRO
Alanında Uzman Ekip
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ
7/24 Bizi Arayabilirsiniz
Neden Secure Bilgisayar
Telefon
+90 216 574 06 64
GSM
+90 542 242 18 24
E-Posta
info@securebilgisayar.com
Secure Bilgisayar, ataşehir servis, güvenlik kamerası, bilgisayar servis, veri kurtarma hizmeti, teknik destek, destek, cctv kamera, istanbul bilgisayar, servis, bilgisayar tamir, acil servis, güvenli bilgisayar, bilgisayar satış, anakart, acer servis, asus servis, apple servis, dell servis, hp servis, lenovo servis, casper servis, toshiba servis, sony servis, packard bell servis, msı servis, macbook servis, web site, tasarım, domain hosting, domain, hosting,
Casper Teknik Servis
Secure Bilgisayar

Globalleşen dünyada, kurumsal firmaların web teknolojilerini kullanma konusundaki başarısı giderek daha önemli hale geliyor. Bunun farkında olan Secure Bilgisayar; bilgisayar ve internet alanındaki her konuda, kurumsal ve bireysel müşterilerine uzun vadeli ve etkili çözümler sunuyor. 

Neler Yapıyoruz?

Bilgisayar ve internet teknolojileri ile ilgili her alanda hizmet veren şirketimizin sunduğu genel hizmetler şöyle:
  1. Web Tasarım
  2. Sunucu Kurulumu
  3. Bilgisayar Servisi
  4. Yerel Ağ Kurulumu
  5. Veri Yedekleme ve Kurtarma
  6. Ağ Güvenlik Hizmetleri
  7. Hosting ve Domain Satış
  8. Kurumsal Mail Kurulumu
Bunlara ek olarak, bireysel kullanıcılar için Apple ürünleri tamiri gibi hizmetler de sunan Secure Bilgisayar olarak; yeni alınan bilgisayarların kurulumu, uzaktan bilgisayar yardımı gibi çalışmalar da yapıyoruz. 
Tüm bilgisayar markaları için bakım ve onarım hizmetleri sunduğumuz gibi, donanımsal alanda yaşadığınız diğer sorunlara da hızlı bir şekilde çözüm getiriyoruz. Network ağları, web barındırma hizmetleri ve e-mail yapılandırması ile ilgili tüm hizmetleri sunan şirketimiz, kurumsal yapınızın güçlenmesine her aşamada destek oluyor.

Hızlı, Güvenilir, Garantili

2011 yılından bu yana kurumsal yapıda hizmet veren Secure Bilgisayar; her biri alanında uzmanlaşmış ekip üyeleri, müşteri memnuniyetine öncelik veren anlayışı ve gelişmiş alt yapısı ile iş dünyasındaki büyümenize katkıda bulunuyor. Garantili çözümler ile hizmet sonrasında sorun yaşanmasının önüne geçen şirketimiz; hızlı servis olanakları ile teknik problemler nedeniyle zaman kaybetmenizi de önlüyor. 

Şirketinize Değer Katıyoruz

İnternet kullanımı her işletme için gerekli bir hale geldiği gibi; yapılandırma aşamasını başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olan firmalar, daha fazla kullanıcıya daha kısa sürede ulaşıyor. Bu doğrultuda hedef kitleye yönelik çalışmalar yapan ve şirketlerin amaçları doğrultusunda alt yapılarını güçlendiren Secure Bilgisayar olarak, teknik anlamdaki tüm hizmetleri en hızlı şekilde sunuyoruz. 

Öncelikli Hedefimiz Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran hizmet anlayışımızla; ihtiyaçlarınıza ekonomik servis fiyatları, hızlı ve güvenilir çözümler ve garantili servis ile cevap veriyoruz. Teknik anlamda yaşadığınız sorunlara karşı, uzman personellerimiz ile çözüm sunduğumuz gibi, donanımsal sorunlara kaliteli ekipmanlar ve profesyonel servis ile cevap veriyoruz.
:
:
:
:
:
:
:
24 Saat
24 Saat
24 Saat
24 Saat
24 Saat
24 Saat
24 Saat
© 2019 Secure Bilgisayar ve Güvenlik Kamera Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır.
MARKALAR
Toshiba, Dell, Packardbell, Samsung, Lg, Lenovo, BerqNET, Hp, Acer, Apple, Asus, Casper, Macbook, MSI, Sony Vaio, Cisco, Tp-Link, Zyxel, Gigabyte, Asustek, İntel, Biostar, Esc, Sapphıre, Asrock, Eset, Fortinet, SonicWALL, Mikrotik, Bullwark, Cenova, VGuard, Fujitron, Etrovision, Dahua, Haikon, Neutron, Avantron, Ezcool, Everest, Redrock, Atomax, Sanetron
 
 
 
Çalışma Saatleri
PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA
PERŞEMBE
CUMA
CUMARTESİ
PAZAR
8 Yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyim ile uluslararası standartlar, teknolojik değişiklikler ve güvenlik sistemleri, siz değerli müşterilere en ekonomik ve kalıcı çözümler sunmak için vardır.
Secure Bilgisayar